Přidej se do rodiny Czech kings

Pokud jsi se dostal až sem, pravděpodobně tě zaujala naše reklama v online prostoru. Ano slyšíš dobře, české coc klany hledají posily a my ti nabízíme jedinečnou příležitost a neskutečnou zábavu. Přesvědčte se sami!
Nejde jen o hru

Nudné hraní a nic víc? Pořád to samé dokola? To se u nás neděje. Nabízíme ti unikání propojení virtuálního světa s realitou. Využíváme naši komunitu lidí k dobročinným projektům, akcím a soutěžím, které v jiných klanech nemají obdoby. Na to nejzásadnější se podívejte zde:

Udáváme směr

Snažíme se využívat všeho, co je pro klan užitečné. Byli jsme jako jeden z prvních klanů, který měl discord server a web. Dnes už se web i discord stávají samozřejmostí i u jiných klanů. Jako jediný klan v ČR a na Slovensku máme profil na instagramu a YouTube kanál.

Maximum ze hry

Život v klanu se snažíme zpestřit sezónními soutěžemi. Ty nám dávají motivaci a chuť se neustále zlepšovat. Pro další motivaci našich hráčů vedeme také historické tabulky, aby se každý mohl zapsat do historie klanu. 

Široké spektrum klanů

Do federace klanů Czech kings spadá 5 klanů, každý je řízen jinak, aby si každý mohl vybrat ten klan, který se mu nejvíce líbí. Hlavní klan si dlouhodobě drží pozici v TOP 50 local žebříčku, je to klan, který jede na výkon a každý se zde musí snažit. Další dva klany jsou průměrné, ale stále velmi silné a pokud jste začátečníkem, oceníte naši akademii. Pro sváteční hráče a pohodové hráče je náš nejmladší klan.

  • Czech kings CZ - hlavní klan
  • *Czech kings 2*
  • *Czech kings 3*
  • *Czech kings 4*
  • *Czech kings 5*
  • *CZK Academy* - akademie


Zakladatelé Asociace Česko-slovenských Clash of clans klanů

Náš klan je hlavním iniciátorem asociace, která spojuje nadějné české klany. Pod záštitou asociace probíhá 1. Česko-slovenská Clash of clans liga.


Přidej se kliknutím

Czech Kings CZ 2023, všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky